*Anahi Addiction Serbia*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
*Anahi Addiction Serbia*

***Za sve fanove Anahi (forum i fan club)***
 
PortalPortal  PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu

Ići dole 
+5
Ana Rebelde
MaKy_BgD
anniethebest
WWaNya DuLce
Jovana-Princess
9 posters
AutorPoruka
Jovana-Princess
Anahi es tu idolo
Anahi es tu idolo
Jovana-Princess


Ženski
Broj poruka : 203
Godina : 28
Lokacija : Sa Rbd na kraj sveta
Zanimanje : Fan RBD
Hobi : Odbojka
Datum upisa : 02.11.2008

Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu Empty
PočaljiNaslov: Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu   Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu EmptyNed Nov 30, 2008 9:35 am

Ovo je prva
les escribo desde mi cuarto en porto alegre,brasil!!!
estoy muy feliz x q veo el amor y el carino con el que una vez mas nos estan recibiendo aqui en brasil y no podia dejar pasar la oportunidad de agradecerles x toooodoo!!! x cada sonrisita con la que llegan llenos de emocion,x sus regalitos,cartas,entrega,pasion con la q viven cada cancion de estos conciertos.
gracias brasil eu te amo!!!!!!!
y ahora siiiiiiiiiiii para que no se me pongan celosos heee??? jajajajja les quiero decir a TODOOS!!!! de todos los lugares donde se encuentren q igualmente les agradezco cada minuto que han dedicado a nosotros,se q su tiempo no tiene precio y esto lo hacen x amor.
muchas gracias!!!! y recuerden,no hay q estar tristes,x q la vida nos dio la bendicion de conocernos,de compartir momentos inolvidables que siempre llevaremos en nuestros corazones,y x eso ya tenemos una razon para sonreir....y saben x que mas?? x que seguimos vivos!!! y juntos hasta q nosotros queramos x q recuerden nada permanece igual todo se transforma pero el amor esta ahi y si tenemos amor en la vida,si tenemos un abrazo sincero si tenemos un corazon que siente y late con fuerza... entonces esta luz no se va a apagar nunca.
por ultimo quisiera decirles algo q para mi es importante,hace unos dias me llego una noticia muy fea,unas o unos no tengo idea personas entraron a mi cuarto no se en donde me parece q fue en miami ,tomaron fotos de mi ropa mis cosas personales,privadas que creo cualquier persona tiene,bueno pues asi fue me dolio tanto...me parece un acto de cobardia tan grande,me dio tanta tristeza pensar q estas "personas" si se pueden llamar asi,se hacen pasar x "fANS" para NO SE COMO O CON QUE entrar a mi cuarto y hacer esa bajeza.no tengo idea de quienes pudieron ser pero lo que si me queda muy claro en mi corazon es que en esta vida todo lo que das o haces es lo que recibes yo espero q dios las o los bendiga x q hacerle dano a alguien q vive para dar felicidad a la gente me parece q es algo q en el fondo de su corazon tal vez les haga sentir mal.
y x otro lado a ustedes mi VERDADEROS FANS los que me cuidan,los que se desvelan conmigo ,los q hacen cualquier cosa x verme sonreir,los que si me ven triste serian capaces de cualquier cosa x sacarme de mi tristeza,esos q saben lo que me hace feliz,que saben que aparte de ser anahi la que les canta,la que se toma fotos,la que da enrevistas etc... tambien soy un corazon que siente y que se siente muy afortunada x tenerlos y x q se q mientras ustedes me quieran tanto nada malo me va a pasar.
gracias para siempre, y a los malos ...que dios los bendiga.
Evo prevod
Pisem vam iz moje sobe u Porto Alegreu u Brazilu!!!
Mnogo sam srecna jer vidim ljubav i neznost sa kojom nas jos jednom docekuju ovde u Brazilu i ne mogu da propustim priliku da vam se zahvalim za sve!!!za svaki osmeh sa kojim dolazite na koncerte puni emocija,za svoje poklone,pisma,za svoju predanost,strast sa kojom zivite sa svakom nasom pesmom na koncertima.
Hvala Brazilu!!!Volim te
i sada da ne bi bili ljubomorni hahaha!!!Hocu nesto da vam kazem SVIMA!!!Svima iz bilo kog mesta gde se nalazite da i vama takodje hocu da zahvalim za svaki minut koji ste nam poklonili,znam da vase vreme nema cenu i da ovo radite iz ljubavi...
Mnogo vam hvala!!!I zapamtite!!!Nemojte da budete tuzni,zato sto nam je zivot dao taj blagoslov da se upoznamo,
da delimo nezaboravne trenutke koje cemo uvek nositi u nasim srcima,to je dovoljan razlog da ne prestanemo da se smejemo...i znate jos jedan razlog???zato sto smo i dalje zivi!!!I zajedno dok god to hocemo i zapamtite da nista ne ostaje isto sve se menja samo ljubav ostaje ista i ako je imamo u zivotu,ako imamo jedan iskreni zagrljaj,ako imamo jedno srce koje oseca i lupa tako snazno...onda se ova svetlost nece ugasiti nikada.
i za kraj bih htela da vam kazem nesto sto je meni veoma vazno,pre neki dan sam dobila jednu informaciju veoma ruznu,neke ili neki ljudi su usli u moju sobu,ne znam tacno gde,mislim da je u Majamiju,i slikali moju odecu,moje privatne stvari,verujem da svi imaju svoje privatne stvari i to me je tako bolelo...to mi lici na jedan veliki kukavicki cin,i toliko sam bila tuzna jer sam pomislila da ove ,,osobe" ako se mogu tako nazvati se predstavljaju kao moji fanovi,i ne znam kako su u stanju da urade takvu podlost.
Nemam pojmu ko bi to mogao da bude ali ono sto jasno znam duboko u mom srcu je to da sve sto uradis ili das u tvom zivotu sve ce ti se vratiti nadam se da ce ih Bog blagosloviti zato sto uraditi nesto zlo nekom ko zivi da bi usrecio ljude,cini mi se da je to nesto na dnu njihovog srca sto ih cini da se osecaju lose.
i sa druge strane svim mojim PRAVIM FANOVIMA koji me cuvaju,koji se zrtvuju sa mnom,koji bi uradili sve da me vide nasmejanu,koji bi bili u stanju da urade bilo sta kad bi me videli tuznu da me izvade iz moje tuge,koji znaju sta me cini srecnom,i koji znaju da osim toga sto sam anahi koja im peva,koja se slika sa njima,koju intervjuisu...
ja sam takodje jedno srce koje ima osecanja i koje se oseca veoma srecnom sto vas ima i zato sto znam da dokle god me budete voleli toliko nista lose mi se nece desiti...
hvala vam zauvek,i onim losima...neka vas Bog blagoslovi.
Ovo je druga
JAJAJAJAJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA NO PUEDO DEJAR DE REIRMEEEEEEE.... NO INVENTES ESOS CALZONES HORRIBLES DE LA FOTO NO SON MIOS!!!!!!! JAJAJAJAAJAJAJAAAAAAAAAA ... NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ES LO MAS CHISTOSO Q HE VISTO JAJAJAJAA Q MENTIROSILLO(A) EL Q LO PUSO.... NO PERO ESOS NO ERAN LAS Q YO DIJE SON FOTOS DE MI MALETA Y MI EX CELULAR Y COSAS ASI...AHHH AHORA ME DIJERON Q TAMBIEN SE ROBARON ROPA QUE ASCOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO EL O LA Q HIZO ESO QUE CORRRRIIIIIIIIIIIIIEEEEEENTEEEEEEEEEEEE.... PERO BUENO CHICOS NO HAGAMOS CASO A ALGUIEN QUEEE @$%(_)(*&^%^%@#@$^%%&*....YA SABEN QUE...QUE SE JODAAAA!!
JAJAJAJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
QUE CREEN??? EL CONCIERTO FUE LO MAXIMOOOOOOOOO VENGO FELIZ!!!! GRACIAS A TODOS LOS QUE ESTUVIERON AHI Y A LOS Q ESTAN DE CORAZON AUNQUE ESTEN LEJOS .
LOS AMO
Evo prevod
JAJAJAJAJA NE MOGU DA PRESTANEM DA SE SMEJEM....NE IZMISLJAJ TE ODVRATNE GACE SA SLIKE NISU MOJE....JAJAJAJAJAJA!!!!TO JE NESTO NAJSMESNIJE STO SAM IKADA VIDELA....JAJAJA KAKAV LAZOV ONAJ STO JE POSTAVIO TU SLIKU....ALI TO NISU BILI TE SLIKE NA KOJE SAM JA MISLILA,TO SU BILE SLIKE MOG KOFERA I MOG PROSLOG TELEFONA I TAKVE STVARI....AHHH SADA SU MI REKLI DA SU MI I UKRALI NESTO ODECE KAKO ODVRATNO
TAJ ILI TA STO JE OVO URADIO/LA JE TAKO UOBICAJEN/A....ALI DOBRO DECO NE OBRACAJMO PAZNJU NA TE KOJI SE
@$%(_)(*&^%^%@#@$^%%&*.... VEC ZNATE...KOJI SE GLUPIRAJU JAJAJAJAJAAAJAAJAJAJJA
STA MISLITE?KONCERT JE BIO MAXIMUM DOSLA SAM SRECNA....HVALA SVIMA KOJI SU BILI PRISUTNI NA KONCERTU I HVALA ONIMA KOJI SU PRISUTNI SRCEM IAKO SU MNOGO DALEKO.
VOLIM VAS
Nazad na vrh Ići dole
WWaNya DuLce
♥Dulce admin♥
♥Dulce admin♥
WWaNya DuLce


Ženski
Broj poruka : 2109
Godina : 28
Lokacija : Somewhere with RBD
Zanimanje : Singer in future
Hobi : Music
Datum upisa : 19.10.2008

Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu   Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu EmptyNed Nov 30, 2008 9:36 am

CARICA!
Nazad na vrh Ići dole
anniethebest
Anahi es mejor para siempre
Anahi es mejor para siempre
anniethebest


Ženski
Broj poruka : 472
Godina : 28
Lokacija : With dolphins on the big blue ocean :)
Hobi : Music,dancing..
Datum upisa : 29.11.2008

Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu   Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu EmptyNed Nov 30, 2008 9:39 am

joj dushica moja...tnx za poruku....
Nazad na vrh Ići dole
WWaNya DuLce
♥Dulce admin♥
♥Dulce admin♥
WWaNya DuLce


Ženski
Broj poruka : 2109
Godina : 28
Lokacija : Somewhere with RBD
Zanimanje : Singer in future
Hobi : Music
Datum upisa : 19.10.2008

Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu   Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu EmptyNed Nov 30, 2008 9:41 am

A gde ja taj unvision?
Nazad na vrh Ići dole
anniethebest
Anahi es mejor para siempre
Anahi es mejor para siempre
anniethebest


Ženski
Broj poruka : 472
Godina : 28
Lokacija : With dolphins on the big blue ocean :)
Hobi : Music,dancing..
Datum upisa : 29.11.2008

Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu   Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu EmptyNed Nov 30, 2008 9:43 am

e to ni ja ne znam...ma ne znam ni shta je to.. Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
WWaNya DuLce
♥Dulce admin♥
♥Dulce admin♥
WWaNya DuLce


Ženski
Broj poruka : 2109
Godina : 28
Lokacija : Somewhere with RBD
Zanimanje : Singer in future
Hobi : Music
Datum upisa : 19.10.2008

Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu   Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu EmptyNed Nov 30, 2008 9:46 am

Pa svi nesto kazu da za to a ja nemam pojma.
Nazad na vrh Ići dole
Jovana-Princess
Anahi es tu idolo
Anahi es tu idolo
Jovana-Princess


Ženski
Broj poruka : 203
Godina : 28
Lokacija : Sa Rbd na kraj sveta
Zanimanje : Fan RBD
Hobi : Odbojka
Datum upisa : 02.11.2008

Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu   Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu EmptyNed Nov 30, 2008 10:45 am

To vam je kao forum,nesto ne znam sad tacno kako da opisem.Tu clanovi rbd ponekad ostave svoje poruke fanovima.Evo na primer
http://foro.univision.com/univision/board/message?board.id=anahi&message.id=11163231
Nazad na vrh Ići dole
MaKy_BgD
♥Anahi admin♥
♥Anahi admin♥



Ženski
Broj poruka : 2644
Godina : 29
Lokacija : Beograd..:)
Datum upisa : 14.08.2008

Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu   Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu EmptyNed Nov 30, 2008 11:36 am

extraaaa..tnx
Nazad na vrh Ići dole
Ana Rebelde
♥Anahi admin♥
♥Anahi admin♥
Ana Rebelde


Ženski
Broj poruka : 3074
Godina : 28
Lokacija : Mexico
Zanimanje : Sve o REBELDE-u
Hobi : Glumica i pevacica
Datum upisa : 19.10.2008

Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu   Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu EmptyNed Nov 30, 2008 12:07 pm

WWaNya DuLce ::
CARICA!
Nazad na vrh Ići dole
Ana Rebelde
♥Anahi admin♥
♥Anahi admin♥
Ana Rebelde


Ženski
Broj poruka : 3074
Godina : 28
Lokacija : Mexico
Zanimanje : Sve o REBELDE-u
Hobi : Glumica i pevacica
Datum upisa : 19.10.2008

Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu   Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu EmptyNed Nov 30, 2008 12:08 pm

Jao Joxy hvala punoo swatkis moj!!!
Nazad na vrh Ići dole
Anahi Parasimpre
♥Anahi Moderator♥
♥Anahi Moderator♥
Anahi Parasimpre


Ženski
Broj poruka : 1243
Godina : 28
Lokacija : U Elite Way-u witch Dulce
Zanimanje : pa.....
Hobi : slusanje RBD-a
Datum upisa : 27.09.2008

Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu   Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu EmptyPon Dec 01, 2008 2:05 pm

Kako je lepooooooooooooooo...........carica
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dulce4um.forum-motion.net
WWaNya DuLce
♥Dulce admin♥
♥Dulce admin♥
WWaNya DuLce


Ženski
Broj poruka : 2109
Godina : 28
Lokacija : Somewhere with RBD
Zanimanje : Singer in future
Hobi : Music
Datum upisa : 19.10.2008

Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu   Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu EmptyPon Dec 01, 2008 2:14 pm

e tnx.....Cool
Nazad na vrh Ići dole
sandra690
Anahi es mi diva
Anahi es mi diva
sandra690


Ženski
Broj poruka : 312
Godina : 29
Datum upisa : 12.11.2008

Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu   Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu EmptyPon Dec 08, 2008 12:24 pm

TNX!!!!1bas je swatka!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rbd-4ever.forumotion.net
Anahi~is~my~idolo
Upoznajes Anny
Upoznajes Anny
Anahi~is~my~idolo


Ženski
Broj poruka : 630
Godina : 25
Datum upisa : 31.10.2008

Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu   Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu EmptyPon Jun 29, 2009 12:56 am

samo je grozno sto su joj ovi brkali po sobu a ovi drugi ukrali stvari!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Mari-Tere '95
~V*I*P~ ~MODERATOR~
Mari-Tere '95


Ženski
Broj poruka : 1114
Godina : 29
Lokacija : na najboljem forumu!!!!!!
Zanimanje : Anahi moderator
Datum upisa : 07.09.2008

Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu   Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu EmptyČet Jul 02, 2009 4:56 am

hvala amih
Nazad na vrh Ići dole
http://www.seranofan4um.forumotion.com
Sponsored content





Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu   Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Anahi ostavila 2 poruke na Univisionu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Anahi sve poruke na Univisionu
» Anahina poruka na Univisionu
» Anahi & ?
» DR.Anahi G.P.P.
» Anahi i porodica!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*Anahi Addiction Serbia* :: Anahi :: Anahi Giovanna Puente Portillo-
Skoči na: