*Anahi Addiction Serbia*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
*Anahi Addiction Serbia*

***Za sve fanove Anahi (forum i fan club)***
 
PortalPortal  PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :((((((((

Ići dole 
+6
*$~Makica...95~$*
Mari-Tere '95
Dulce Ksenija'95
Fairy-Princess
*Kaca Giovanna*
MaKy_BgD
10 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
MaKy_BgD
♥Anahi admin♥
♥Anahi admin♥



Ženski
Broj poruka : 2644
Godina : 29
Lokacija : Beograd..:)
Datum upisa : 14.08.2008

ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( Empty
PočaljiNaslov: ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :((((((((   ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( EmptySub Sep 13, 2008 1:35 pm

Ja nisam mogla da verujem kad sam ovo procitala na jednom blogu:Na kraju serije(tj. u poslednjoj epizodi)
DIEGO SE UBIJA!!!!Tete & Gilje odlaze od kuche zato shto ih je Diego oterao,i iz ocaja misleci da je sve pograshno radio BACI CHE SA MOSTA!!!! :no: :no: :no: :( :( :( Mad Mad
Evo snimak!!!!Zaista nije fer i on i Lusija..... :( :( :( :( :( :(

https://www.youtube.com/watch?v=Doe7No2M85w
Nazad na vrh Ići dole
MaKy_BgD
♥Anahi admin♥
♥Anahi admin♥



Ženski
Broj poruka : 2644
Godina : 29
Lokacija : Beograd..:)
Datum upisa : 14.08.2008

ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :((((((((   ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( EmptySub Sep 13, 2008 1:39 pm

Zhao mi je shto sam ovo rekla ali morala sam....
Nazad na vrh Ići dole
*Kaca Giovanna*
♥Anahi admin♥
♥Anahi admin♥
*Kaca Giovanna*


Ženski
Broj poruka : 1287
Godina : 29
Lokacija : Siempre con RBD
Hobi : :)))))))
Datum upisa : 07.07.2008

ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :((((((((   ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( EmptySub Sep 13, 2008 1:55 pm

Bas bezveze.... :pale:
Nazad na vrh Ići dole
http://anahiaddictionserbia.serbianforum.info
MaKy_BgD
♥Anahi admin♥
♥Anahi admin♥



Ženski
Broj poruka : 2644
Godina : 29
Lokacija : Beograd..:)
Datum upisa : 14.08.2008

ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :((((((((   ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( EmptySub Sep 13, 2008 2:00 pm

Ma otkad je Lusija umrla serija i nije neshto....
Ali ja ne kapiram bash onaj snimak-on skace sa mosta,a onada se pojavljuje Lusija???
Ma mozhda su se sreli u paklu sa producentima Seranovih.Sad mi dodje da im odem tamo u Madrid i da ih nateram da o5 snime celu 8.sezonu :evil:
Nazad na vrh Ići dole
Fairy-Princess
Anahi ti je najbolja drugarica
Anahi ti je najbolja drugarica
Fairy-Princess


Ženski
Broj poruka : 958
Godina : 30
Lokacija : Sa Sajkom negde daleko!
Zanimanje : Swasta! :D
Hobi : Ples!
Datum upisa : 14.09.2008

ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :((((((((   ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( EmptyNed Sep 14, 2008 4:25 am

Jao bas bezweze!
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd4ewer.niceboard.net/forum.htm
Fairy-Princess
Anahi ti je najbolja drugarica
Anahi ti je najbolja drugarica
Fairy-Princess


Ženski
Broj poruka : 958
Godina : 30
Lokacija : Sa Sajkom negde daleko!
Zanimanje : Swasta! :D
Hobi : Ples!
Datum upisa : 14.09.2008

ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :((((((((   ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( EmptyNed Sep 14, 2008 4:27 am

Ma owo nije kraj , owo neprica diego , serije se sigurno nece zawrsiti owako , owaj sto prica stalno pominuje kucke i kako ih diego doziwa itd! tako da newerujem da je owo kraj!
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd4ewer.niceboard.net/forum.htm
Dulce Ksenija'95
♥Anahi Moderator♥
♥Anahi Moderator♥
Dulce Ksenija'95


Ženski
Broj poruka : 949
Godina : 28
Datum upisa : 18.08.2008

ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :((((((((   ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( EmptySre Sep 24, 2008 5:55 am

Bas bezveze!
Nazad na vrh Ići dole
Mari-Tere '95
~V*I*P~ ~MODERATOR~
Mari-Tere '95


Ženski
Broj poruka : 1114
Godina : 29
Lokacija : na najboljem forumu!!!!!!
Zanimanje : Anahi moderator
Datum upisa : 07.09.2008

ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :((((((((   ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( EmptySre Sep 24, 2008 11:03 am

JESTE TO KRAJ ALI JE DIJEGO TO SANJAO A LUSIJA NIJE UMRLA NEGO JE OTETA TAKO SAM BAR CULA I PROCITA VOLELABI DA JE TO ISTINA stars
Nazad na vrh Ići dole
http://www.seranofan4um.forumotion.com
MaKy_BgD
♥Anahi admin♥
♥Anahi admin♥



Ženski
Broj poruka : 2644
Godina : 29
Lokacija : Beograd..:)
Datum upisa : 14.08.2008

ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :((((((((   ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( EmptySre Sep 24, 2008 1:06 pm

Sad bash su je oteli....Jbt kakvo sranje su napravili od serije...A Giljea che mozhda da juri alkaida :lol!:
Nazad na vrh Ići dole
Mari-Tere '95
~V*I*P~ ~MODERATOR~
Mari-Tere '95


Ženski
Broj poruka : 1114
Godina : 29
Lokacija : na najboljem forumu!!!!!!
Zanimanje : Anahi moderator
Datum upisa : 07.09.2008

ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :((((((((   ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( EmptySre Sep 24, 2008 3:21 pm

kakva bre alkaida :?:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.seranofan4um.forumotion.com
MaKy_BgD
♥Anahi admin♥
♥Anahi admin♥



Ženski
Broj poruka : 2644
Godina : 29
Lokacija : Beograd..:)
Datum upisa : 14.08.2008

ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :((((((((   ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( EmptyČet Sep 25, 2008 8:30 am

Ma to ti je ona teroristicka grupa
Nazad na vrh Ići dole
Mari-Tere '95
~V*I*P~ ~MODERATOR~
Mari-Tere '95


Ženski
Broj poruka : 1114
Godina : 29
Lokacija : na najboljem forumu!!!!!!
Zanimanje : Anahi moderator
Datum upisa : 07.09.2008

ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :((((((((   ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( EmptySub Sep 27, 2008 2:19 pm

STA BRE PRICAS GLJEA JURE SAMO DEVOJKE :!:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.seranofan4um.forumotion.com
MaKy_BgD
♥Anahi admin♥
♥Anahi admin♥



Ženski
Broj poruka : 2644
Godina : 29
Lokacija : Beograd..:)
Datum upisa : 14.08.2008

ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :((((((((   ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( EmptySub Sep 27, 2008 2:42 pm

A mozhda i momci....nznm ja... :lol!:
Nazad na vrh Ići dole
*Kaca Giovanna*
♥Anahi admin♥
♥Anahi admin♥
*Kaca Giovanna*


Ženski
Broj poruka : 1287
Godina : 29
Lokacija : Siempre con RBD
Hobi : :)))))))
Datum upisa : 07.07.2008

ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :((((((((   ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( EmptySub Sep 27, 2008 3:33 pm

Anny '95 ::
Sad bash su je oteli....Jbt kakvo sranje su napravili od serije...A Giljea che mozhda da juri alkaida :lol!:

I ja sam cula da su je oteli! I ona je kao bila na nekom pustom ostrvu il tako nesto nzm ko mi je to rekao...
Nazad na vrh Ići dole
http://anahiaddictionserbia.serbianforum.info
Mari-Tere '95
~V*I*P~ ~MODERATOR~
Mari-Tere '95


Ženski
Broj poruka : 1114
Godina : 29
Lokacija : na najboljem forumu!!!!!!
Zanimanje : Anahi moderator
Datum upisa : 07.09.2008

ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :((((((((   ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( EmptySub Sep 27, 2008 3:39 pm

PA VIDECEMO KAD POCNU trac party
Nazad na vrh Ići dole
http://www.seranofan4um.forumotion.com
Fairy-Princess
Anahi ti je najbolja drugarica
Anahi ti je najbolja drugarica
Fairy-Princess


Ženski
Broj poruka : 958
Godina : 30
Lokacija : Sa Sajkom negde daleko!
Zanimanje : Swasta! :D
Hobi : Ples!
Datum upisa : 14.09.2008

ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :((((((((   ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( EmptySub Okt 04, 2008 4:53 pm

To sam i ja cula dawno..
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd4ewer.niceboard.net/forum.htm
*$~Makica...95~$*
Tek saznajes za Anny
Tek saznajes za Anny
*$~Makica...95~$*


Ženski
Broj poruka : 69
Godina : 28
Lokacija : Negde sa Ponchom.......
Zanimanje : :-)
Hobi : Lutanje po netu......
Datum upisa : 01.10.2008

ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :((((((((   ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( EmptyNed Okt 05, 2008 3:31 am

MOGU DA SE KLADIM DA OVO NIJE KRAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://rebeldeirbd4ever.forum8.biz/forum.htm
Fairy-Princess
Anahi ti je najbolja drugarica
Anahi ti je najbolja drugarica
Fairy-Princess


Ženski
Broj poruka : 958
Godina : 30
Lokacija : Sa Sajkom negde daleko!
Zanimanje : Swasta! :D
Hobi : Ples!
Datum upisa : 14.09.2008

ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :((((((((   ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( EmptyNed Okt 05, 2008 4:13 am

I ja .. I uopste newerujem u owo
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd4ewer.niceboard.net/forum.htm
Mari-Tere '95
~V*I*P~ ~MODERATOR~
Mari-Tere '95


Ženski
Broj poruka : 1114
Godina : 29
Lokacija : na najboljem forumu!!!!!!
Zanimanje : Anahi moderator
Datum upisa : 07.09.2008

ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :((((((((   ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( EmptySre Okt 08, 2008 1:26 pm

I NIJE USTVARI JESTE POGLEDAJT CELU POSLEDNJU EPIZODU SERANOVIH NA ZVANICNOM LOSSERRANO SAITU www.losserrano.telecinco.es
Nazad na vrh Ići dole
http://www.seranofan4um.forumotion.com
~#Tasa Colucci#~
Everything is posible if you do belive
Everything is posible if you do belive
~#Tasa Colucci#~


Ženski
Broj poruka : 1199
Godina : 26
Lokacija : sa Anny u butiku i na koncertima
Zanimanje : pewanje
Hobi : XaXaXa
Datum upisa : 07.11.2008

ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :((((((((   ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( EmptyNed Nov 16, 2008 6:54 am

:( :( :( Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
WWaNya DuLce
♥Dulce admin♥
♥Dulce admin♥
WWaNya DuLce


Ženski
Broj poruka : 2109
Godina : 28
Lokacija : Somewhere with RBD
Zanimanje : Singer in future
Hobi : Music
Datum upisa : 19.10.2008

ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :((((((((   ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( EmptySub Nov 22, 2008 8:19 am

Sranje! Meni nije bas nesto serija ali gledala sam 2 ep i svi kazu COOL! BEST! i slicno! A sranje
Nazad na vrh Ići dole
MaKy_BgD
♥Anahi admin♥
♥Anahi admin♥



Ženski
Broj poruka : 2644
Godina : 29
Lokacija : Beograd..:)
Datum upisa : 14.08.2008

ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :((((((((   ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( EmptySub Nov 22, 2008 8:45 am

ova 8. sezona jeste sranje.....nishta ne kapiram....ali do 8. sezone je NAJBOLJA
Nazad na vrh Ići dole
WWaNya DuLce
♥Dulce admin♥
♥Dulce admin♥
WWaNya DuLce


Ženski
Broj poruka : 2109
Godina : 28
Lokacija : Somewhere with RBD
Zanimanje : Singer in future
Hobi : Music
Datum upisa : 19.10.2008

ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :((((((((   ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( EmptySub Nov 22, 2008 8:55 am

E tu bas nisam gledala.... ovo me je razocaralo.A svi kazu da je cool
Nazad na vrh Ići dole
Mari-Tere '95
~V*I*P~ ~MODERATOR~
Mari-Tere '95


Ženski
Broj poruka : 1114
Godina : 29
Lokacija : na najboljem forumu!!!!!!
Zanimanje : Anahi moderator
Datum upisa : 07.09.2008

ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :((((((((   ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( EmptySre Nov 26, 2008 3:29 am

pa gledaj sad od pocetka
Nazad na vrh Ići dole
http://www.seranofan4um.forumotion.com
WWaNya DuLce
♥Dulce admin♥
♥Dulce admin♥
WWaNya DuLce


Ženski
Broj poruka : 2109
Godina : 28
Lokacija : Somewhere with RBD
Zanimanje : Singer in future
Hobi : Music
Datum upisa : 19.10.2008

ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :((((((((   ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( EmptyPet Nov 28, 2008 5:30 am

Ma ne mogu mrzi me. Onaj bradati izgubljen ko dete neko. Ne mogu da poverujem da im je takav stv zivot.Nije mi ubedljivo.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :((((((((   ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :(((((((( Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ZA sve fanove Seranovih od producenata serije "predivan"kraj serije :((((((((
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Spanske serije!
» Dulce pozdravlja fanove.........
» Enrique Iglesias kao gost u "Mi Pecado"?
» Alfonso Herrera na "FOX" (Bogota, Colombia).
» Annie stala na "ludi kamen"?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*Anahi Addiction Serbia* :: *REBELDE OFF* :: TV-
Skoči na: